GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 8135723
nr 813 5723
Porslin
4 delar, 1700-/1800-tal, Kina
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:14:05
100 kr
200 kr
200 kr